вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Youtube видалив німецькі канали російського пропагандистського телеканала RT

Константинова Ольга


Суспільство , Події

Youtube видалив німецькі канали російського пропагандистського телеканала RT

views127

30.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Youtube заблокував без можливості відновлення RT DE та Der Fehlende Part (DFP) за публікацію фейків про COVID-19. Пропагандистка, головна редакторка російського телеканалу RT, якому належать заблоковані німецькі канали, Маргарита Симоньян назвала дії Youtube «медійною війною», передає Радио Свобода.

«Дуже чекаю, що рідна держава, не відкладаючи, заборонить у Росії Дойче Велле й інші німецькі ЗМІ, а також закриє корпункти ARD і ZDF», — заявила вона у твіттері.

В Google пояснили, що видалення каналів відбулось через публікації неправдиві відомості про COVID-19. Раніше RT DE попереджали, що це може статися, якщо автори далі порушуватимуть правила спільноти, і припиняли їхнє право на публікацію відео.

«Під час призупинення прав власники каналу намагалися обійти обмеження, використовуючи інший канал; у результаті обидва канали були закриті за порушення Умов використання YouTube».

На заяву компанії Google Маргарита Симоньян відповіла, що чіткі правила YouTube ніде не прописані. RT DE дав інтерв'ю скептиків щодо короназаходів, за що і «відбув покарання», під час якого запрошував свою аудиторію на інший канал. Він тепер також видалений.

«У цей же самий час на YouTube спокійно мовлять антивакцинатори, терористи і фашисти всіх мастей», — стверджує Симоньян.

Коментарi (1)

Спрытко (2 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"