середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Європейські дипломати відвідали українських переселенців у модульному містечку Львова (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Політика

Європейські дипломати відвідали українських переселенців у модульному містечку Львова (ФОТО)

views201

27.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Надзвичайні та Повноважні посли Великої Британії та Польщі в Україні Мелінда Сіммонс та Бартош Ціхоцькі прибули з візитом до Львова, аби відвідати українських переселенців у модульному містечку. Саме за кошти цих країн вдалося побудувати цей тимчасовий прихисток для українців.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Цей проєкт з побудови модульних містечок, який почався у квітні минулого року у Львові, зараз відображає єдність міжнародної спільноти навколо України, яка стала жертвою російської злочинної агресії. Я радий, що сім’ї знайшли тут прихисток. Бажаю, щоб ці містечка з одного боку об’єднали українців, які тут з різних регіонів України, а з іншого боку – нам усім би хотілось, щоб вони залишились пустими якнайшвидше і ви могли повернутись до своїх домівок», – наголосив посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі.

Посли в супроводі міської та обласної влади відвідали вимушених переселенців, ознайомилися з організацією побуту, дитячими інтерактивними просторами та облаштуванням інфраструктури. Разом з мешканцями висадили перші дерева на території біля модульних будинків.

«Мільйони українців через війну залишилися без даху над головою. Я дуже рада, що Велика Британія і Польща працюють разом для забезпечення тимчасовим житлом вимушених переселенців в Україні. Це містечко було побудоване досить швидко за підтримки уряду Польщі, а Британія надала 10 мільйонів фунтів в рамках цього проєкту, а також для забезпечення генераторами шкіл, лікарень та громадських центрів. Міжнародна спільнота об’єднується у нашій спільній рішучості підтримувати хоробрий народ України стільки, скільки буде потрібно», - зазначила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Містечко складається з восьми двоповерхових будівель, або 640 модулів, з них 480 закуплені, доставлені та змонтовані за кошти уряду Польщі та Урядової агенції зі стратегічних резервів цієї країни, а 160 модулів за кошти Великої Британії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі