субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Європарламент прийняв рішення щодо невизнання паспортів рф, виданих на захоплених територіях

Наталя


Події , Політика

Європарламент прийняв рішення щодо невизнання паспортів рф, виданих на захоплених територіях

views209

24.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Європарламент затвердив рішення, узгоджене спільно із Радою Європейського союзу, щодо невизнання документів, виданих владними структурами російської федерації на тимчасово окупованих територіях України та Грузії.

Про це повідомляє Укрінформ.

"За" проголосував 531 євродепутат, "проти" - 7, утрималися – 34.

"Документи для подорожі, що видані Росією для осіб, які мешкають на територіях України та на окремих територіях Грузії, що є окупованими Росією, не будуть визнаватися і прийматися як чинні документи… Європейська комісія уповноважена ухвалити делегований акт та за необхідністю доповнювати список таких районів або територій, або видаляти їх із переліку, з урахуванням відповідних подій правового або політичного розвитку", - йдеться у документі.

У згаданий додаток до регуляторних правил, що включає території, які є тимчасово окупованими Росією і на які поширюється рішення ЄС про неприйняття російських паспортів, включені такі території України: Автономна Республіка Крим та місто Севастополь; Донецька область; Луганська область; Херсонська область; Запорізька область. У Грузії до таких регіонів віднесені Абхазія та Південна Осетія.

Як зазначається у документі, видача російських паспортів мешканцям тимчасово окупованих територій є подальшим порушенням Росією міжнародного права, а також територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Резолюція Європарламенту містить положення із засудженням агресивної війни Росії проти України та із вимогою до кремля негайно припинити військове вторгнення в Україну.

"24 лютого 2022 року Європейська рада, спільно із міжнародними партнерами, рішуче засудила неспровоковану та нічим не виправдану агресію Росії проти України, та висловила повну солідарність з Україною та її народом. Європейська рада вимагає від Росії негайно зупинити військові дії, вивести всі свої сили та військове обладнання з усієї території України, поважати суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Цю позицію Європейська рада підтверджувала під (час зустрічей) 25 березня, 31 травня та 24 червня 2022 року", - нагадує резолюція Європарламенту. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі