субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Європа різко збільшила закупівлю дизеля у Росії: що відомо

Cіпратов Роман


Економіка

Європа різко збільшила закупівлю дизеля у Росії: що відомо

views77

21.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Трейдери з Європи поспішають заповнити резервуари російським дизельним пальним до того, як у лютому набуде чинності ембарго ЄС, оскільки альтернативні джерела залишаються обмеженими.

Про це пише РБК-Україна.

За інформацією видання, Європейський Союз запровадить заборону імпорту російських нафтопродуктів, від яких значною мірою залежить виробництво дизельного палива, з 5 лютого. Це станеться за забороною на російську нафту, яка набуде чинності з 5 грудня.

За словами Памели Мангер, старшого ринкового аналітика енергетичної аналітичної компанії Vortexa, завантаження російського дизельного палива, призначеного для регіону зберігання Амстердам-Роттердам-Антверпен (ARA), зросло до 215 тисяч барелів на добу з 1 по 12 листопада, що на 126% більше, ніж у жовтні.

Дизельне паливо з Росії становило 44% від загального обсягу імпорту палива до Європи у листопаді порівняно з 39% у жовтні. Хоча залежність Європи від російського пального впала більш ніж на 50% після лютневого вторгнення РФ до України, Росія, як і раніше, залишається найбільшим постачальником дизельного палива на континенті.

«ЄС повинен буде забезпечити близько 500-600 тисяч барелів на день дизельного палива, щоб замінити російські обсяги, заміщення надходитиме зі США, а також зі сходу від Суеца, насамперед із Близького Сходу та Індії», ‒ сказав Юджин Лінделл, аналітик FGE з ринку переробки.

У виданні нагадали, що світові ціни на нафту впали майже до двомісячного мінімуму 21 листопада.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі