понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як зробити інгаляцію без світла: прості поради від МОЗ

Наталя


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Події , Здоров'я

Як зробити інгаляцію без світла: прості поради від МОЗ

views185

28.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Міністерстві охорони здоров'я України зібрали декілька порад, як діяти, якщо потрібно робити інгаляцію, а електрика відсутня.

Про це повідомляє МОЗ у Фейсбуці.

“Всю країну облетіло фото дівчинки, яка робить інгаляцію на заправці через нестачу електроенергії після дій російських терористів. Зібрали декілька порад, як діяти, якщо лікар призначив вашій дитині інгаляції, а електрики вдома немає”, - ідеться в повідомленні.

Зокрема, в МОЗ рекомендують розглянути можливість покупки пристрою для інгаляцій (небулайзера) на батарейках та запасу батарейок або акумуляторів до нього.

Окрім цього, варто обговорити з лікарем застосування допоміжного пристрою для інгаляцій - спейсера. Такий пристрій не потребує електрики, але важливо отримати чіткі рекомендації лікаря стосовно дозування ліків.

Також слід визначити із лікарем план дій у критичному випадку, якщо немає доступу до небулайзера чи спейсера, а дитині погано.

“Потурбуйтесь, щоб у вас був перехідник з розетки на usb, а також з прикурювача машини на usb. Таким чином ви зможете хоча б на короткий час увімкнути небулайзер за наявності павербенку або зробити інгаляцію в авто”, - радить МОЗ.

Також варто переписати на листок адреси найближчих “пунктів незламності”, щоб знати, де поруч можна зробити інгаляцію в разі відключення світла вдома.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі