понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як українці ставляться до ветеранів та бійців ЗСУ – результати опитування

Cіпратов Роман


Суспільство

Як українці ставляться до ветеранів та бійців ЗСУ – результати опитування

views1083

26.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Учасники бойових дій на Сході 2014-2022 років та військовослужбовці Збройних сил України мають найвищий рівень довіри серед населення.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», повідомляє ua.news.

Згідно з його результатами, військовим ЗСУ загалом довіряє 95% людей, а ветеранам – 93% громадян.

Також опитування показало, що 40% респондентів вважають рівень зарплати військових, які беруть участь у бойових діях, оптимальним, а 34% вважають їх низькими.

Дослідження показало, що 97% тих, хто має свій власний бізнес або хотів би його мати, готові взяти на роботу ветерана російсько-української війни, 93% усіх опитаних наголосили, що готові працювати в одному колективі з таким ветераном.

Серед головних проблем, з якими ветерани зіштовхуються найчастіше, відносна більшість опитуваних визначили психологічні розлади (40%). Від 23% до 29% головними проблемами є труднощі з оформленням пільг, пошуком роботи, отриманням медичної допомоги, нерозуміння суспільства. Про конфлікти з близькими та родиною чи алкогольну або наркотичну залежність як проблему ветеранів відзначили 14% опитаних.

Серед інститутів українці найбільше довіряють Збройним силам України, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Державній прикордонній службі, добровільним військовим формуванням та Президенту.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі