п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як пришвидшити сигнал Wi-Fi у себе вдома: прості способи

Наталя


Суспільство , Lifestyle

Як пришвидшити сигнал Wi-Fi у себе вдома: прості способи

views173

10.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Бездротова мережа Wi-Fi використовується повсюдно. Це зручний спосіб забезпечити швидким доступом до Інтернету як приватні будинки, так і квартири або офіси.

З іншого боку, якість зв'язку, яку вони постачають, часом залишає бажати кращого.

Які способи допоможуть вам посилити сигнал Wi-Fi у будинку чи квартирі, розповіли в UAportal.

Дешеві способи посилити сигнал Wi-Fi

1. Поставте роутер вище та розмістіть його ближче до центру квартири чи будинку. Це дозволить рівномірно розподілити сигнал.

2. Купіть додаткову антену-підсилювач, який можна безпосередньо підключати до пристрою. З'ясуйте, чи є у ваших пристроїв підтримка таких підсилювачів.

3. Відключіть від роутера всі зайві пристрої, щоб не навантажувати мережу. Чим менше пристроїв у будинку підключено до Wi-Fi, тим кращим і потужнішим буде сигнал.

Більш складні способи посилити сигнал Wi-Fi

1. Зайдіть в налаштування вашого роутера або попросіть цим зайнятися фахівця – можливо, розробники випустили для вашого пристрою нову версію програмного забезпечення та потрібно його оновити. Встановлення таких налаштувань зазвичай відбувається автоматично після входу на сторінку налаштувань.

2. Якщо у вас є інший роутер або старий маршрутизатор, використовуйте його як додаткову точку доступу. Він може працювати в ролі підсилювача сигналу, якщо його поставити в іншій частині будинку. З'єднайте пристрої в одній мережі для більш рівномірного сигналу.

3. Найвитратніший спосіб – купити новий роутер нового покоління, який підтримує сигнал Wi-Fi 6.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі