субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як правильно вмикати електроприлади після включення електрики: інструкція (ІНФОГРАФІКА)

Наталя


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Події

Як правильно вмикати електроприлади після включення електрики: інструкція (ІНФОГРАФІКА)

views91

31.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

При відновленні електропостачання споживачі одразу вмикають потужні електроприлади. Це може спричинити одночасний значний ріст навантаження та аварії на електромережах.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

На час стабілізаційного відключення електроенергії від'єднайте від мережі всі енергоємні прилади (пральні машини, чайники, бойлери, електроплити тощо) та вимкніть світло в приміщеннях, якими не користуєтесь. 

З появою світла не вмикайте одночасно всі енергоємні прилади. Користуйтеся ними почергово. Скористались одним – висунули, тоді під'єднали інший. Якщо енергоємні прилади мають таймер, то варто скористатись цим. Запрограмуйте їх включення в роботу у нічний час з 00:00 до 06:00 ранку.

Вмикайте електродвигуни та помпові станції через 20-30 хвилин після появи електроенергії. Ці прилади дають надзвичайно високе навантаження на електромережі під час свого пуску.  

Утримайтесь від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, офісних центрів. Воно створює високе одночасне навантаження на мережі під час увімкнення. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі