вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як отримати безкоштовну правову допомогу під час війни

Мартирос Григорян


Консультації , Суспільство , Юрист , Право

Як отримати безкоштовну правову допомогу під час війни

views426

18.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

З початку повномасштабного вторгнення дуже багато питань щодо воєнного стану та мобілізації. Також часто виникають запитання про те, як люди можуть виїжджати з країни та які мають бути документи.

Очільник Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Олександр Баранов розповів, з якими запитами звертаються зараз люди до нього та як отримати юридичну підтримку.

Про це повідомляє пресслужба каналу Вікна.

Трохи згодом з’явились питання, як можна отримувати пенсії, аліменти та інші соціальні виплати. Або ж що робити тим, у кого арештовані рахунки, борги та виконавчі провадження.

Звісно, з’являються питання і щодо відновлення документів. Часто звертаються щодо допомоги через неможливість виїхати за кордон, оскільки мають якісь борги, а доступу до державних реєстрів немає. Допомогу в цьому питанні також можна отримати безоплатно.

Хто може отримати безоплатну правову допомогу

Будь-який мешканець України має право на первинну безоплатну правову допомогу. Тобто це консультації та роз’яснення. Існує також вторинна правова допомога, що передбачає представництво в судах. На такий вид підтримки можуть розраховувати окремі категорії.

Серед них малозабезпечені люди, або ж інші вразливі верстви населення, яким держава забезпечує якісь соціальні гарантії. До них відносяться ветерани війни, внутрішньопереміщені особи, усі діти, люди з інвалідністю та інші.

Як отримати безоплатну правову допомогу

Щоб отримати безоплатну правову допомогу, необхідно звернутися на гарячу лінію 0 800 213 103 Координаційного центру з надання правової допомоги.

Можна скористуватись спеціальною формою на сайті, або ж написати у месенджерах. Звісно у тих, регіонах, де порівняно безпечно, є можливість прийти у фізичний офіс.

«Окрім того, життя не зупиняється навіть під час війни, а для закоханих це вже стало лише фоном у наданні шлюбних обітниць», — йдеться у повідомленні.

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі