п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як можна отримати фінансову допомогу у Хорватії

Cіпратов Роман


Суспільство

Як можна отримати фінансову допомогу у Хорватії

views226

12.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Українські громадяни, які виїхали до Хорватії та оформили статус біженця, можуть претендувати на фінансову допомогу від держави.

Як пише видання Pro Гроші, українські біженці можуть отримати одноразову фінансову допомогу. Виплата надається на одну особу або сім'ю. Сума виплат – від 330 до 460 євро.

Зазначається, що гроші виплатять лише після співбесіди. Однак рішення про призначення фінансової допомоги залежить від того, чи є у біженця родичі або друзі в Хорватії, чи влаштований він на роботу і який рівень доходів має.

Як оформити фінансову допомогу у Хорватії

Запит на одноразову фінансову допомогу можна подати черговому соціальному працівнику в Центрах прихистку та у закладах Колективного проживання. Якщо ви проживаєте у приватному житлі, заявку можна подати до Центру соціального захисту населення та його відділень у Хорватії.

Яку допомогу можна отримати у Хорватії

Українським біженцям допомогу у цій країні також надає Червоний Хрест. Ви можете отримати їжу, одяг, ліки. Заявку можна оформити за посиланням. Також допомогу продуктами та іншими необхідними речами надає організація Карітас. Їхні центри можна знайти у кожного великого католицького Костела.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі