понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Вимагаємо розірвати дипломатичні відносини з РФ», – Сумська міськрада

Новини , Російська агресія , Політика

«Вимагаємо розірвати дипломатичні відносини з РФ», – Сумська міськрада

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Депутати Сумської міської ради не підтримали імплементацію формули Штайнмайєра.

Відповідне звернення до президента Володимира Зеленського та Верховної Ради було прийнято в п’ятницю, 4 жовтня на позачерговій сесії.

Депутатами було рішуче заявлено про те, що вони не погоджуються зі «спробами через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти майбутнє України на примарний мир ціною зневаги країною-агресором, котра планує зробити Україну частиною Російської Федерації».

Вони переконані, що задуми щодо впровадження формули Штайнмаєра ― це цілковита «здача національних інтересів і початок капітуляції України в російсько-українській війні».

До того ж депутати звернулись до глави держави з проханням про розірвання дипломатичних відносин з Росією та про не відновлення їх до повної деокупації всієї української території. А також закликали президента домогтись значних кроків у підтримці України іншими державами, котрі декларували безпеку й цілісність її кордонів в обмін на відмову від ядерної зброї.

Депутати висунули пропозицію українському керівництву та провідним політичним партіям влаштувати Національний круглий стіл, для того, аби виробити спільну загальнодержавну стратегію на перемовинах.

Нагадаємо, 1 жовтня президентом Володимиром Зеленським було заявлено про узгодження тексту формули Штайнмайєра, котра в майбутньому має увійти до нового закону про статус Донбасу.

Крім цього Зеленський зазначив, що підписання ліквідувало останні перешкоди на шляху проведення зустрічі у нормандському форматі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі