понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Викид радіації в Росії

За кордоном , Новини

Викид радіації в Росії

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У портовому місті Сєвердодвінськ зафіксовано підвищення рівня радіації. Ймовірно, система контролю радіації зафіксувала викид, який стався після вибуху в Архангельській області на військовому полігоні.

Як повідомляє газета «Фонтанка» з посиланням на начальника відділу забезпечення судноплавства Михайла Цвєткова, район Двінської затоки Білого моря після інциденту на місяць закрили для вільного плавання. Таке рішення прийняла місцева адміністрація, повідомлення передано всім суднам, що перебувають в Білому та Баренцевому морях.

Експерти, яких опитало видання, припустили, що судно-носій експерементальної ракети з рідинним двигуном після вибуху і пожежі на борту могло затонути. Таким чином, компоненти ракетного палива можуть спричинити екологічну катастрофу в цьому регіоні.

Як відомо, у військовій частині в Сєверодвінську Архангельської області РФ сталася пожежа. Пізніше в російському Міноборони уточнили, що на військовому полігоні в Архангельській області стався вибух під час випробування рідинної реактивної силової установки.

В результаті інциденту загинули як мінімум двоє фахівців, ще шість співробітників Міноборони і підприємства-розробника отримали травми, стверджують у відомстві.

«С 11:50 до 12:30 началось снижение радиационного фона. По состоянию на 14:00 показания датчиков не превышают 0,11 микрозивертов в час при максимально допустимых 0,6 микрозивертов в час. Радиационный фон в Северодвинске нормальный», – саме так заявили в Адміністрації Сєвердодвінська.

Наразі серед населення панічні настрої поширюються, тому що люди вже не вірять офіціальним даним і не почувають себе у безпеці. Місцеві самі жителі почали терміново купувати йод, захищаючись від підвищеного радіаційного фону. Через підвищення радіаційного фону, місцева влада 30 діб закрила місцевий порт для входу іноземних кораблів, але обмежень для населення немає взагалі. Відсутня також інформація і з приводу евакуації людей, які мешкають на цій території.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі