п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вторгнення Росії в Україну загрожує безпеці Європи – король Чарльз III

Cіпратов Роман


Політика

Вторгнення Росії в Україну загрожує безпеці Європи – король Чарльз III

views166

30.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Безпека Європи опинилася під загрозою через вторгнення Росії в Україну, заявив британський король Чарльз ІІІ, виступаючи у німецькому парламенті 30 березня.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Лихо війни повернулося в Європу, загарбницька війна проти України принесла неймовірні страждання багатьом невинним людям. Безпека Європи, а також наші демократичні цінності перебувають під загрозою. Але світ не стояв осторонь... ми можемо черпати мужність у нашій єдності», – наголосив британський монарх.

Король Чарльз III не вперше говорить про тему війни, розв'язаної Росією проти України, зазначає видання. У лютому він відвідав військовий табір у графстві Уїлтшир на півдні Англії, де зустрівся з військовослужбовцями Збройних сил України. Тоді король Чарльз III поспілкувався з українськими військовими та поспостерігав, як вони освоюють британські танки Challenger 2, САУ AS90 та різні види артилерії, які найближчим часом надійдуть до ЗСУ.

Навчання українських військових у Великій Британії стартувало у липні минулого року. Загалом за півроку британські інструктори навчили близько десяти тисяч українських військових. З січня 2023 року у Британії заплановано навчання для ще 19,2 тисяч українських солдатів та офіцерів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі