субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вперше в Україні презентують американський винищувач F-16 (ВІДЕО)

Наталя


Новини , Технології , Озброєння та техніка , Українська армія

Вперше в Україні презентують американський винищувач F-16 (ВІДЕО)

views9784

16.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

На міжнародній виставці «Зброя та безпека 2021» вперше в Україні презентують винищувачі F-16 від американського лідера світового літакобудування, компанії «Lockheed Martin».

Про це повідомив «Мілітарний».

Винищувач F-16 у вигляді макета, буде представлений на стенді компанії «Lockheed Martin». Американська компанія, що наразі є лідером світового літакобудування, планувала відвідати міжнародну виставку «Зброя та безпека» та «Авіасвіт-ХХІ», ще у 2020 році. 

За даними, у травні минулого року, Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало на своїй офіційній сторінці Візію щодо раціональних шляхів розвитку виду військ. Вона була розроблена на основі Візії ЗСУ, призначена на період до 2035 року та сформована на основі вихідних даних для Державної програми розвитку Збройних Сил України до 2025 року, Програми розвитку Повітряних Сил та інших документів оборонного планування.

 

«Серед основних визначених напрямків — заміна застарілих радянських зразків озброєння з уніфікацією за для подальшого спрощення підготовки персоналу, утримання та можливої модернізації. Як заміна наявних бортів, розглядаються багатоцільові літаки покоління 4++ типу Saab JAS-39E/F Gripen, F-16 Block 70/72 або інші», — йдеться у повідомленні.

 

За інформацією, Повітряні Сили ЗСУ наразі чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку радянських зразків.

Зазначається, що Командування Повітряних Сил вже визначилось на які типи багатоцільових винищувачів іноземного виробництва орієнтуватися, один із яких, у перспективі, може замінити авіаційну техніку радянського зразка, що наразі знаходиться в експлуатації авіаційних бригад. 

Це багатоцільові винищувачі покоління 4+:

  • F-15 EX;
  • Saab JAS 39 Gripen;
  • F-16 Block 70/72.

Також відомо, що рішення щодо закупівлі нової авіатехніки іноземного виробництва прийматиметься на рівні вищого керівництва держави через профільні міністерства. 

Макет F-16 на виставці «Зброя та безпека 2021»

Винищувач Saab JAS-39E Gripen

Багатоцільовий винищувач F-15 EX

Коментарi (0)