п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Воїн Бескид розповів про моральні засади української армії

Андрій Кущенко


Суспільство

Воїн Бескид розповів про моральні засади української армії

views233

15.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російська армія має ракети, але за відсутності бойового духу вони нічого не варті. У новому відео проєкту "Український свідок" воїн із позивним Бескид розповідає про моральні засади боротьби української армії у цій війні – та трошки про себе.

Хлопець виріс у одній із західних областей України. Сім’я виховувала його в національно-патріотичному дусі – і це дало свої плоди: наразі Бескид захищає Україну від російської навали.

В 2018 році він закінчив Національну академію сухопутних військ у Львові. Після цього продовжив службу в одній з бригад збройних сил.

Спочатку був командиром взводу. Потім командиром роти. Тепер Бескид є заступником командира батальйону. Його відповідальність – тримати підрозділ у повній бойовій готовності, а також проводити заняття з топографії, вогневої підготовки, тактики і інших військових дисциплін.

"Ворог підступний, сцикливий, – розповідає Бескид про російську армію. – Росіяни воюють з неозброєними цивільними і вбивають їх. Вони – галімі труси".

Але, за його словами, Росія зміцнила нас і згуртувала. "Наша нація завжди буде воювати до останньої краплі крові, до останнього патрону. Тільки коли буде зруйнована московська імперія, буде вільна і незалежна Україна", – додає він.

Підсумовуючи свої слова, Бескид цитує першу заповідь Декалогу ОУН: "Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї".

На відео присутні військові із позивними Север і Кримський, а також блогер, мандрівник і ветеран АТО Валерій Маркус.

Мета проєкту "Український свідок" – показати всьому світові правдиву ситуацію в Україні щодо російської агресії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі