вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ВМС України готові відбити ймовірний наступ Росії з моря

Наталя


Російська агресія , Українська армія

ВМС України готові відбити ймовірний наступ Росії з моря

views183

14.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Загроза нападу РФ на Україну з моря є цілком реальною, але військово-морські сили ЗСУ готові відбити будь-які спроби це зробити.

Про це заявив перший заступник командувача ВМС України, віцеадмірал Андрій Тарасов в інтерв'ю Sky News.

За його словами, російський військово-морський флот та берегова охорона все частіше вдаються до провокацій в Азовському морі. При цьому вони перекривають ділянки для українського морського судноплавства нібито для навчань.

Тарасов розповів, що Росія також застосовує спеціальні глушники, що перешкоджають зв'язку та роботі навігації на українських кораблях.

«Російські сили можуть організувати висадку морського десанту. Рівень їхньої підготовки досить високий, і вони постійно відпрацьовують подібні дії на полігонах, в тому числі в Криму. Якщо такі сили зберуться, ми повинні бути в змозі попередити їхню висадку. Враховуючи, що вони існують, значить, загроза реальна», — наголосив віцеадмірал.

Він зазначив, що саме з цієї причини всі сили були кинуті на відновлення військово-морського флоту України, який знищили після окупації РФ Криму у 2014 році.

Також Тарасов наголосив, що сили, які наразі Україна має на узбережжі, здатні протистояти будь-якому десанту противника.