вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ВМС, Повітряні сили та Прикордонна служба провели спільні тренування (фото)

Cіпратов Роман


Новини , Україна

ВМС, Повітряні сили та Прикордонна служба провели спільні тренування (фото)

views291

26.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військово-морські сили Збройних сил України провели спільні тренування з Державною прикордонною службою та Повітряними силами України.


Про це повідомляє прес-служба ВМС у Фейсбуці.

 

Як повідомляється, захід проходив з метою поглиблення взаємодії між відомствами та видами військ. На спільних тренуваннях підрозділи відпрацьовували посилення оборони з морського напрямку. Готовність підрозділів відбити агресію умовного противника перевіряли командувач Військово-морських сил ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа та начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Мул.

 

«З метою реагування на можливі загрози з боку противника ми маємо діяти пліч-о-пліч з нашими побратимами, адже справа захисту держави з моря, повітря та суходолу є нашим спільним завданням», ‒ цитує прес-служба командувача ВМС.

 

Відзначається, що захід проходив з залученням корабельного складу, берегової артилерії, морської піхоти національного флоту, авіації Повітряних Сил Збройних Сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України.


Як повідомлялося раніше, морська авіація провела підготовку по ураженню водних цілей авіабомбами.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)