субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Військовий психолог дав поради людям, які переховуються у підвалах

Андрій Кущенко


Суспільство

Військовий психолог дав поради людям, які переховуються у підвалах

views478

11.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Оптимальним місцем перебування для цивільних мешканців у місті, яке розташоване в зоні бойових дій, є підвал, куди треба взяти запас води і теплі речі.

Як передає Укрінформ, таку пораду соціальний і військовий психолог Олег Покальчук дав у коментарі виданню «Лівий берег».

Він зазначив, що оптимальним місцем перебування для цивільних мешканців у місті, яке розташоване в зоні бойових дій, є підвал. А найнебезпечніші при перехресному вогні три перші поверхи - на цій висоті може залітати будь-що з будь-якого боку, застеріг Покальчук.

«Основне, що треба взяти із собою в підвал, це запас води. І теплі речі - обов'язково мають бути в теплі руки і голова. Тому що в стресі руки постійно мерзнуть. А коли мерзнуть руки, накриває відчуття безсилля. Якщо в руки тепло - людині затишно. Тож руки потрібно берегти, особливо нігтьову зону», - сказав соціальний і військовий психолог.

Він також порадив якнайшвидше пообрізати манікюри, тому що задертий ніготь в умовах війни - це висока можливість зараження. А на випадок, якщо доведеться блукати й брести, все має бути максимально спортивним.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі