субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Виставка «АТО-ООС очима сучасних митців» відкрилася у Харкові (фото)

Андрій Вишнівський


Суспільство

Виставка «АТО-ООС очима сучасних митців» відкрилася у Харкові (фото)

views214

03.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Захід організований «Харківським клубом «Генерал» та Харківською обласною громадською організацією «Спілка ветеранів АТО».

Про це повідомляє АрміяInform. 

«Експозицію представили харківські митці міського осередку Національної спілки художників України. На виставці представлено близько 100 різних робіт, на яких зображені ветерани російсько-української війни, моменти бойових дій на Сході та інше», – йдеться у повідомленні.

Художники зауважують, що свої роботи вони писали не тільки з фото, а також з натури. Зображені на них чинні та колишні військові Збройних сил України.

На одній зі скульптур увіковічили майора Петра Вітушка. Чоловік є офіцером окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка.

«Гадаю, що скульптор дуже майстерно передав мій образ. Для мене це велика честь. Багатьох людей, зображених на картинах, я знаю особисто і  дуже пишаюся цим. Вважаю, що така виставка вкрай корисна у плані військово-патріотичного виховання дітей і молоді. Дякую організаторам за таку добру нагоду побувати тут», – сказав він.

Також на виставці можна побачити роботи, які присвячені сержанту запасу Павлу Федорову (почесний голова Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО») і колишньому військовому, а нині депутату Харківської міськради Юрію Корсунову.

Коментарi (1)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"