четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вищий антикорупційний суд розгляне справу про махінації з житлом для Нацгвардії

Cіпратов Роман


Право

Вищий антикорупційний суд розгляне справу про махінації з житлом для Нацгвардії

views196

03.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо 7 осіб, яких звинувачують у незаконному заволодінні майном Національної гвардії України.

Про це повідомляє пресслужба САП.

Як інформує відомство, серед обвинувачених – колишній народний депутат та колишній командувач Національної гвардії України, топменеджмент найбільшої будівельної компанії України та колишній високопосадовець Збройних сил України.

«Встановлено, що після укладення між МВС України та будівельною компанією договору проектування та будівництва житлового будинку на території Печерського району міста Києва, який згодом був розбудований у житловий комплекс «Аристократ», групою осіб, у тому числі посадовими особами НГУ, за попередньою змовою було прийнято рішення про укладення додаткових угод для обміну нерухомого майна в ЖК «Аристократ» на нерухоме майно в ЖК «Оберіг» з метою заволодіння частиною вказаного майна під час обміну», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок махінацій державі було завдано збитків у розмірі 81 635 448 грн.

Слідство також встановило, що екскомандувач Нацгвардії отримав 125 тисяч доларів неправомірної вигоди за підтримку інтересів будівельної компанії. Крім того, від посадових осіб компанії він отримав хабар у вигляді квартири у центрі Києва вартістю 1,82 млн гривень.

На сьогодні досудове розслідування у вказаному провадженні закінчено, обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті, повідомляє відомство.