вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Виробник розповів про можливості революційної снайперської гвинтівки «Володар обрію»

Озброєння та техніка

Виробник розповів про можливості революційної снайперської гвинтівки «Володар обрію»

views196

23.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Володар обрію» ‒ революційна снайперська гвинтівка, яка вироблена в Україні. Ця гвинтівка може працювати на великих відстанях крупними калібрами.

Директор ТОВ «Володар обрію» Сергій Коломієць розповів детальніше про можливості нової гвинтівки, передає  АрміяInform

За словами Сергія Коломійця, мультикаліберна гвинтівка призначена для проведення диверсійних та контрдиверсійних заходів, зокрема в умовах пустель та гірської місцевості. Також характеристики зброї дозволяють ефективно знищувати ворожих снайперів та розрахунки великокаліберних кулеметів, протитанкові комплекси, легкоброньовану та роботизовану техніку противника.

«Володар обрію» має особливості, які дозволяють підвищувати його ефективність. Зокрема, можна швидко змінювати калібри. 

Сергій Коломієць розповів, що для переходу на інший калібр потрібно просто змінити ствол та бойову личинку. Для калібрів 14,5 мм у підпружинений приклад встановити гідрокомпенсатор віддачі, який не потрібний під час використання менш потужних калібрів.

Зберігаючи ті властивості, які закладалися в патрон, фахівцям вдалося зберегти невелику вагу гвинтівки 15,7 кг і довжину – зі складеним прикладом 1,5 м, що дозволяє транспортувати її в любому транспортному засобі, в розгорнутому вигляді – 1,82 м.

Сергій Коломієць додав, що ресурс стволів також достатньо великий: калібром 14,5 мм – 3,5-4 тис. пострілів. Під час інтенсивних випробувань після відстрілу близько чотирьох тисяч набоїв розірвало гільзу, але механізми і ствол пошкоджень не дістали.

«Максимальна дальність пострілу «Володаря обрію»  ‒ 2900 м. До речі, патронами нашого виробництва куля на відстані 2700 м зберігає надзвукову швидкість, а під час використання патрона з міксованим порохом (склад пороху з різного ступеня горіння) можна збільшити й початкову швидкість. Ефективна дальність снайперського пострілу становить 2500 м. », ‒ зазначив Сергій Коломієць.