вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Виносив сміття з газовим балончиком та у футболці з символікою Росії й потрапив на очі сусіду-ветерана війни: подробиці  (відео)

Олександр Слов'янець


Суспільство

Виносив сміття з газовим балончиком та у футболці з символікою Росії й потрапив на очі сусіду-ветерана війни: подробиці (відео)

views916

01.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вчора, 31 серпня, ввечері у Слов’янську поруч з однією з багатоповерхівок стався конфлікт між ветераном російсько-української війни та молодиком, який є його сусідом по під’їзду.

Молода людина Дмитро (приблизно 30 років) вийшла виносити сміття у футболці з символікою РФ. В нього з собою чогось  був газовий балончик. До сміттєвого контейнера приблизно 20 метрів.

 

Коли Дмитро йшов вже назад, він зустрів Антона, який воював проти росіян. Учасник війни з РФ збирався їхати за дружиною та донькою на своєму авто. Автомобіль стояв поруч з підїздом.

Антон почав пред’являти претензії, щодо російської символіки на одягу, вимагав зняти футболку і  пообіцяв викликати поліцію.

 

  У відповідь на це Дмитро розпорошив газ в обличчя Антону. Дмитро втік у квартиру. Була викликана поліція, яка прибула приблизно через годину. Приїхали учасники бойових дій. Вони вважають, що все це дуже схоже на сплановану провокацію, бо людина  у футболці з символікою країни-агресора відразу мала балончик.   

Дмитро заявляв, що Антон нібито йому погрожував під час конфлікту і що він збирається писати заяву до прокуратури.

Як все відбувалося на відео.  

         

Коментарi (1)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "обсценна лексика"