субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вілкула та Колеснікова було оголошено у розшук – Луценко

Новини , Політика

Вілкула та Колеснікова було оголошено у розшук – Луценко

views38

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Екс-генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що екс-народні депутати від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул та Дмитро Колесніков були оголошені у розшук. Луценко наголосив, що минулого року регламентний комітет Верховної ради не став притягувати Вілкула та Колеснікова до кримінальної відповідальності.

«Колишніх народних депутатів Вілкула і Колеснікова рік тому взяли під захист Регламентний комітет і ВР, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. І лише після втрати ними депутатського статусу, вчора їм оголошено підозри і розпочато процедуру розшуку. Ось чому я за скасування депутатської недоторканності», – зробив таку заяву Луценко на своєму акаунті у Facebook.

Варто нагадати, що у жовтні 2018 року Верховна рада не змогла позбавити Вілкула депутатської недоторканості, тому що цю ініціативу підтримало лише 137 депутатів з 226 необхідних. У регламентному комітеті це пояснили тим, що на момент голосування у залі Верховної ради перебувала недостатня кількість людей.

За інформацією слідства, за часів, коли Вілкул був головою Дніпропетровської ОДА, він віддав в оренду декілька земельних ділянок, які перебували у колективній власності. Ясна річ, що ці угоди були незаконними.

А за даними Генеральної прокуратури, Дмитро Колесніков, перебуваючи на посту голови агентства Державного майна приймав участь у незаконному відчуженні двох цехів оборонного підприємства, яке постачало для української армії ракети «Смерч» та «Град».