середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Відсиди за Томос, Петя», – Добкін назвався позивачем і додав текст заяви

Суспільство , Політика

«Відсиди за Томос, Петя», – Добкін назвався позивачем і додав текст заяви

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив, що саме він став ініціатором нової справи проти п’ятого президента Петра Порошенка.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Згідно з повідомленням, саме завдяки його «старанням» Державне бюро розслідувань завело на п’ятого президента Петра Порошенка справу «за розпалювання міжрелігійної ворожнечі» через отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України.

«Відсиди за томос, Петя», – написав Добкін.

І додав у наступному повідомленні свою заяву до ДБР.

«Так, маніпулюючи прагненнями православної спільноти України до об’єднання, Порошенко використовував церковні організації й релігійне протистояння для досягнення перемоги на виборах 2019 року. Такі злочинні дії Порошенка викликали загострення релігійного (міжконфесійного) протистояння і ворожнечі в державі …. Відбулося активне політичне втручання та адміністративний тиск на священновладдя і вірян Української Православної Церкви Московського і Київського патріархатів з метою змусити їх прийняти проєкт створення ЄПЦ саме в тому форматі, який вважали правильним Порошенко П.О. і в той час президентські політичні кола», – йдеться в заяві.

При цьому Добкін додає, що дії Порошенка «містять ознаки кримінальних діянь, передбачених статтями 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі