субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Відомий польський режисер прихистив у себе вдома 6 українських сімей

Наталя


За кордоном , Події , Культура

Відомий польський режисер прихистив у себе вдома 6 українських сімей

views331

21.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі переживає за долю України та активно допомагає тим, хто цього потребує. Так, після повномасштабного російського вторгнення вони з дружиною прихистили у себе вдома 6 сімей біженців з України.

Про це режисер розповів в інтерв'ю виданню "Експрес". 

"Ми з дружиною дуже перейнялися їхньою долею. Поселили в наших будинках і у Варшаві, і за містом. Помістилися всі. При тому, що були не тільки діти, а й домашні тварини. Зараз залишилося тільки дві сім'ї. Хто мав родичів у Канаді, полетів за океан", - розповів кінорежисер. 

Кшиштоф Зануссі зізнався - до останнього сподівався, що до широкомасштабної війни не дійде. І коли в новинах почув, що РФ обстріляла Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ та інші міста, не міг у це повірити.

"Звичайно, це був великий шок... Хоча війна в Україні йшла не один рік, але її нова хвиля стала несподіванкою. До останнього хотілося сподіватися, що до цього не дійде... Зараз я уважно стежу за новинами з фронту. Щовечора, о дванадцятій годині ще раз вмикаю радіо, щоб перевірити, чи не сталося у вас чогось гіршого...", - додав чоловік. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі