вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Відома своїми скандальними заявами Amnesty International звинуватила Захід у подвійних стандартах при прийомі українських біженців

Світлана Макарова


Політика

Відома своїми скандальними заявами Amnesty International звинуватила Захід у подвійних стандартах при прийомі українських біженців

views1291

28.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міжнародна організація Amnesty International, яка своїми заявами щодо російської агресії в Україні неодноразово потрапляла в скандали, звинувачує західні країни у подвійних стандартах та прояві расизму щодо біженців. 

У щорічній доповіді організації сказано, що людей приймають по-різному лише через їхнє походження, пише euronews.

Як приклад старший науковий співробітник Amnesty Філіп Лютер навів ставлення до українських біженців після початку російського вторгнення:

«Вони не запропонували такого ж ставлення до тих, хто рятувався від війни та репресій у Сирії та Афганістані. Це стосується і США, дуже затятого критика російської агресії в Україні, які прийняли десятки тисяч українців, які рятуються від війни, але при цьому піддавали прохачів притулку з Гаїті довільним затриманням, принизливому, жорстокому поводженню, яке було рівносильне тортурам на расовому ґрунті».

Amnesty International розкритикувала і деякі міжнародні рішення проти росії. Йдеться про резолюцію Генеральної Асамблеї ООН, яка засуджує її дії в Україні, та про початок розслідування Міжнародним кримінальним судом злочинів в Україні:

"Європейські держави, серед інших, також виявили подвійні стандарти, оскільки, засуджуючи росію, вони потурали або були співучасниками грубих порушень з боку своїх союзників, у тому числі Саудівської Аравії, Єгипту та Ізраїлю".

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі