п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Відновлено роботу всіх КПВВ на адмінмежі з окупованим Росією Кримом

Події , Політика

Відновлено роботу всіх КПВВ на адмінмежі з окупованим Росією Кримом

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Станом на 15 червня відновлено роботу усіх КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Росією Кримом у повному обсязі. Протягом 14 червня черг чи затримок не було.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.  

Вказується, що пропуск відновлено на вимогу Кабміну.

«З 14 червня на виконання вимог постанови Кабінету міністрів… повністю відновлено пропуск у всіх контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межі з ТОТУ АР Крим. Протягом 14 червня жодних черг чи затримок не виникало», – йдеться в повідомленні.

Прикордонники проінформували, що в окупований Росією Крим у перший день відновлення роботи пунктів пропуску пропустили 54 людини, а з Криму вийшли 108 людей. При цьому 12 особам окупанти відмовили в пропуску, мотивуючи відсутністю достатніх підстав.

«З окупованого Криму пропущено 108 осіб. Усі вони будуть проходити самоізоляцію… під час карантину прикордонники відмовляють у виїзді з тимчасово окупованої території України особам, які не надали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома», – додали у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо. Кабінет Міністрів ухвалив відновлення роботи пунктів пропуску на адміністративному кордоні з Кримом з 15 червня. Водночас, російська окупаційна «влада» Криму заявляла, що з 15 червня на півострові знімається режим самоізоляції, однак обсервація для приїжджаючих з території материкової України збережеться.