понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Видавництво «Антологія» передало українським дітям-біженцям із вадами зору книги та підручники шрифтом Брайля

Світлана Макарова


Суспільство , Переселенці

Видавництво «Антологія» передало українським дітям-біженцям із вадами зору книги та підручники шрифтом Брайля

views77

16.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Видавництво "Антологія" відгукнулося на заклик українського Мінкульту та передало для незрячих і слабозорих дітей-вимушених переселенців 245 примірників книг і підручників шрифтом Брайля. Це сталося у межах акції "Українським дітям – українську книгу!".

Таку інформацію оприлюднила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

"Видавництво вже передало для українських дітей вимушених переселенців 245 примірників (1032 частини) книг, виготовлених в універсальному дизайні для незрячих і слабозорих дітей. Ці книжки разом з іншими надійшли волонтерським центрам, створеним в Україні і європейських країнах, для подальшої передачі маленьким адресатам", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на запит забезпечити книжками дітей з особливими потребами першим відгукнулося видавництво "Антологія", яке спеціалізується на виданні підручників та художньої літератури шрифтом Брайля.

МКІП зауважує, що партія книжок була підготовлена для відправлення напередодні Міжнародного дня незрячих, який щороку відзначається 13 листопада для того, щоб привернути увагу суспільства до потреб і прав людей із вадами зору.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі