неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ветлікаря підозрюють у постачанні неякісних продуктів для військовослужбовців

Cіпратов Роман


Право

Ветлікаря підозрюють у постачанні неякісних продуктів для військовослужбовців

views147

22.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Солом'янська окружна прокуратура Києва повідомила державному ветеринарному лікарю про підозру у рамках кримінального провадження за фактом постачань неякісних продуктів харчування для військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як встановило слідство, у 2021 році за результатами тендерних процедур фізичною особою-підприємцем здійснено поставку до військових частин Державної прикордонної служби України 16550 кг замороженої яловичої печінки для харчування військовослужбовців. При цьому виробник задекларував можливість виготовлення 40000 кг даної продукції за один день на власних потужностях.

«Проте в ході проведення заходів державного контролю Держпродспоживслужби встановлено, що у виробника відсутні виробничі потужності для виготовлення такої кількості печінки. При огляді блоків зазначеної продукції встановлено, що продукт надходить в герметичній поліетиленовій упаковці у картонних ящиках. На всіх поліетиленових упаковках виявлено механічні пошкодження», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що на упаковках не вказано походження продукції. Крім того, етикетки на ящиках та супровідних документах не відповідають вимогам законодавства. При цьому партія поставленої печінки містить позначку придатності «Держветнагляду».

Правоохоронці встановили, що державний ветеринарний лікар вніс до документів завідомо неправдиві відомості щодо посвідчення якості та придатності продукції, не провівши огляд тварин і не оглядаючи виготовлену продукцію.

За результатами попереднього розслідування ветеринару повідомлено про підозру у складанні посадовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, працівнику підприємства-виробника у підробці офіційних документів. Досудове розслідування триває.

 

Коментарi (0)