вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ветеран російсько-української війни назвав речі, які повинен зробити глава держави, коли існує загроза вторгнення Росії (відео)

Андрій Кущенко


Суспільство

Ветеран російсько-української війни назвав речі, які повинен зробити глава держави, коли існує загроза вторгнення Росії (відео)

views9627

09.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Громадяни спостерігають за президентом України та чекають від нього консолідації та вселення віри, що держава вистоїть під час збройної агресії ворога.

 

Про це під час круглого столу «Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів заявив ветеран АТО Олексій Петров. 

«Нині погляд кожного громадянина України обернутий у бік Володимира Зеленського. Всі дивляться і чекають, коли він скаже якесь слово. Коли можливо якимись діями, своїми якимись гучними запевненнями, а він уміє говорити переконливо, він зможе консолідувати суспільство і вселити в простих громадян, які не знають, що таке війна, впевненість у тому, що Україна вистоїть», – наголосив він.

 

За словами Петрова, глава держави також повинен дати зрозуміти, що боротьба буде йти не тільки за допомогою людських ресурсів, але й економічними та іншими засобами.

 

Однак на сьогодні, як відзначив ветеран, головнокомандувач Володимир Зеленський не дає суспільству жодних зрозумілих та чітких меседжів.