вівторок, 03 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ветеран російсько-української війни назвав речі, які повинен зробити глава держави, коли існує загроза вторгнення Росії (відео)

Андрій Вишнівський


Суспільство

Ветеран російсько-української війни назвав речі, які повинен зробити глава держави, коли існує загроза вторгнення Росії (відео)

views7258

09.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Громадяни спостерігають за президентом України та чекають від нього консолідації та вселення віри, що держава вистоїть під час збройної агресії ворога.

 

Про це під час круглого столу «Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів заявив ветеран АТО Олексій Петров. 

«Нині погляд кожного громадянина України обернутий у бік Володимира Зеленського. Всі дивляться і чекають, коли він скаже якесь слово. Коли можливо якимись діями, своїми якимись гучними запевненнями, а він уміє говорити переконливо, він зможе консолідувати суспільство і вселити в простих громадян, які не знають, що таке війна, впевненість у тому, що Україна вистоїть», – наголосив він.

 

За словами Петрова, глава держави також повинен дати зрозуміти, що боротьба буде йти не тільки за допомогою людських ресурсів, але й економічними та іншими засобами.

 

Однак на сьогодні, як відзначив ветеран, головнокомандувач Володимир Зеленський не дає суспільству жодних зрозумілих та чітких меседжів.

Коментарi (5)

юра (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антисемітизм"

Василь (1 місяць тому)

Лідером нації треба хотіти стати, а він і не може і не хоче, тому ми і топчемося на місці

Мыкола Украинец (3 місяці тому)

ЯКЩО ЗЕЛЕНЕ ПАДЛО ПОИДЕ ДО ПУЙЛА И КАПИТУЛЮЕ ПЕРЕД МОрдором !! То ЕМУ Кранты ! ОН после этого НЕ ЖЕЛЕЦ а ТРУП !!! СЛЫШИШЬ ШМАРКЛЯ ЛоШаРнАЯ ? ЭТО ГОлоС ПАТРИОТА и НАРОДА СВОБОДНОЙ УКРАИНЫ ! ПЕРЕДАЙТЕ ЭТО ЗЕлёнОМУ ЧМОшниКУ

Наталія (3 місяці тому)

"Володимир Зеленський не дає суспільству жодних зрозумілих та чітких меседжів", - сумний і беззаперечний, на жаль, факт, яким закінчується стаття. От такого "лідера нації" маємо...У такий тривожний час - жодного писку, не те що слова чи звернення до народу про консолідацію...І де зараз фанати його красномовства?! Але осколки снарядів і мін не будуть оминати тих, хто знає невідому і загадкову ціну такому "очільнику " держави...

Мелітополець (3 місяці тому)

Зеленський не президент, а слуга та зрадник. А це найголовніше, що потрібно пам`ятати. Все, що він бажав виражено в одній його фразі "заглянуть путину в глаза". Ось два роки і заглядав в рот, очі та дупу. Робив усе для задовлення кремлівської бабушки без половых признаком дедушки - Омани, Катари, арешти війскових, добровольців, волонтерів. Від такого можливо очікувати лише зради та капітуляції. На такого навіть гидко дивитися. Жалюгідне створення, яке продовжує роботу офшоного балагану на рассеї та закалачує криваі гроші на смерті наших захисників. Сподіватися можливо лише на себе, на волонтерів та війскових. А буде це непорозуміння зі свогою русколюбителей-слуг заважати відпрвиться до горячолюбимої кремлівської бабки.