неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Верещук як прочитала, так і пояснила сценарій, озвучений Пристайко

Новини , Політика

Верещук як прочитала, так і пояснила сценарій, озвучений Пристайко

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук, що займає посаду представника Кабінету міністрів у парламенті, пояснила слова міністра України Вадима Пристайко, який говорив про альтернативу «формулі Штайнмаєра». Вона підкреслила, що під цими словами Пристайко мав на увазі декілька можливих варіантів розвитку подій, серед яких Україні доведеться обрати один, якщо варіант з «формулою» буде невдалим.

«Питання не тільки у «формулі Штайнмаєра». Питання в концепції. Ми або готові й готуємося оборонятися, і це буде тривати роками, і тоді економіка, увесь держбюджет повинен бути підпорядкований такій логіці – я це прочитала так, слухаючи його пряму мову. Або ми повинні йти по шляху припинення вогню, або залишаємо все як є – залишаємо статус-кво, підсилюємо армію. В такому випадку логіку держбюджету треба міняти в наступні роки», – заявила Верещук.

Вона вважає, що українське суспільство має дійти компромісу й вирішити, яким шляхом рухатися країні у питанні владнання конфлікту на Донбасі. При цьому вона наголосила, що при виборі придністровського сценарію на Донбас чекають десятиріччя «заморозки».

Нагадаємо. Пристайко вважає, що як альтернативу «формулі Штайнмаєра» Україні доведеться направити третину свого бюджету на мобілізацію та модернізацію армії.