середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Венедіктова заявила, що буде звітувати про розслідування справ Майдану і проігнорувала питання про Бабікова

Новини , Право

Венедіктова заявила, що буде звітувати про розслідування справ Майдану і проігнорувала питання про Бабікова

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Тимчасово виконуюча обов’язки директора ДБР Ірина Венедіктова заявила, що бюро буде щомісяця надавати звіти про хід розслідувань справ Майдану.

Інформація про це є у відкритому листі-зверненні Венедіктової до родин Героїв Небесної сотні та громадськості, який оприлюднили на сайті ДБР.

Зокрема, вказується, що Державне бюро розслідувань прийняло від Офісу генпрокурора 18 з 34 кримінальних проваджень щодо подій Революції гідності. 11 січня сформували слідчий підрозділ з розслідування справ Майдану, до якого увійшли 32 слідчі та прокурори Генеральної прокуратури, місцевих та регіональних прокуратур.

У листі йдеться, що до суду спрямовано одну із майданівських справ, а саме – обвинувальні акти стосовно двох учасників злочинної організації, яка викрала і вбила журналіста та активіста Євромайдану Василя Сергієнка.

При цьому жодного слова щодо колишнього адвоката Януковича у листі немає, незважаючи на вимоги потерпілих у справах Майдану та їхніх захисників не призначати його своїм першим заступником. Проігнорувала Венедиктова і вимогу родин Героїв Небесної сотні про зустріч з нею, на проведенні якої наполягали потерпілі.

Натомість Венедиктова пообіцяла щомісячно звітувати про хід розслідувань.