п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Венедіктова призначила своїм заступником борця з Майданом

Суспільство , Право

Венедіктова призначила своїм заступником борця з Майданом

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Журналісти з’ясували, ким були нові заступники Венедиктової до Майдану та під час Революції Гідності.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».  

Згідно з розслідуванням, Генпрокурорка Ірина Венедиктова взяла собі в заступники двох прокурорів і обидва отримували свого часу нагороди від колишнього президента-втікача Віктора Януковича. Більш того, один з них брав безпосередню участь у боротьбі проти Євромайдану.

Так, 27 березня заступником генпрокурора став Олексій Любович. У 2012 році він отримав нагороду від Януковича на прохання тодішнього генпрокурора Віктора Пшонки. Любовича нагородили медаллю за розслідування серії вибухів у Дніпрі навесні 2012 року, в ході якого були затримані чотири особи. Цікаво те, що ця справа почала розвалюватися в суді, оскільки з двох підозрюваних прокуратура сама зняла обвинувачення. Двоє інших підозрюваних все ж таки отримали вироки, але відразу вийшли на волю за «законом Савченко».

Другий заступник генпрокурора – Олексій Симоненко – в часи президентства Януковича працював у СБУ. Він має ряд нагород від тодішнього президента безпосередньо та голови СБУ Валерія Хорошковського. Симоненко має також звання заслуженого юриста та медалі за відзнаку в службі. При цьому в коментарі Bihus.Info він не пояснив, за що конкретно отримав нагороди. І додав, що сьогодні не спілкується з Хорошковським.

Ігор Мустеца – третій заступник генпрокурора. Ця людина під час Євромайдану займала посаду прокурора Шевченківського району Чернівців. Саме він оскаржував рішення місцевої ради на підтримку Майдану, а також рішення з вимогою відставки прем’єра Миколи Азарова та імпічменту президента Віктора Януковича. Водночас вказується, що його ім’я не вказано в судових рішеннях, однак згідно з офіційною біографією цю посаду в той час займав саме він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі