субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Величезну фінансову «пральню» викрито у Фінляндії

Економіка , За кордоном , Новини

Величезну фінансову «пральню» викрито у Фінляндії

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кримінальна поліція Фінляндії розкрила рекордну за відмитими сумами грошову «пральню». За весь період діяльності компанії через неї пройшло близько 140 млн євро.

«Брудні» гроші належали російському організованому злочинному угрупованню. На жаль, росіян не вдалось притягнути до відповідальності. Обвинувачення висунуто двом громадянам Естонії. Вони управляли діяльністю будівельної компанії HTR Talonrakennus Oy, яку використовували для легалізації злочинних грошей. 

Фірма працювала з величезним розмахом. Вона привернула увагу правоохоронців ще у 2014 році. Тоді на рахунки HTR Talonrakennus Oy було переведено більше ніж 6,5 млрд рублів (приблизно 140 млн євро). Одразу два банки, в яких компанія тримала свої рахунки, звернулись до поліції – Nordea і Danske Bank.

Наразі керівники компанії, яким висунуте звинувачення, заперечують провину. За їхніми твердженнями, гроші надходили за реалізацію дорожніх проектів у Карелії. Але слідство вже встановило, що це кошти підставних російських фірм. До перерахунку фінській компанії вони утримувались у банках, що пізніше було закрито за підозрою у фінансових злочинах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі