п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вбивця рієлтора з Волгограда може бути на  волі завдяки участі у війні в Україні

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Події

Вбивця рієлтора з Волгограда може бути на волі завдяки участі у війні в Україні

views279

11.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Черговий найманець ПВК «Вагнер», який був засуджений за вбивство, може бути помилуваним після поранення на війні в Україні.   

Мова йде про Арсена Мелкояна, який минулого року був засуджений на 11 років ув’язнення за вбивство рієлтора з Волгограда Романа Гребенюка. Мелконян прийшов розбиратися з Гребенюком у банк щодо побутового конфлікту в чаті, почав його бити. Все це перетворилося у бойню, а нападника ніхто не міг зупинити.  Через деякий час Гребенюк помер у реанімації.  Це вбивство викликало великий резонанс серед мешканців Волгограду.

Вирок було ухвалено  у вересні 2021 року.  На той час у Мелконяна була вже непогашена  судимість за махінації з автострахуванням. За цей злочин він отримав умовне покарання.

Місцеві ЗМІ вказують на те, що Мелконян погрожував вбивством своїм сусідам, ще до трагедії з Гребенюком. Поліція Волгограду на ці погрози не реагувала, хоча були записи цих погроз.   

Восени минулого року Арсен Мелконян пішов у ПВК «Вагнер», а потім його нібито  було поранено, та відправлено до шпиталю у Росію.

Деякі джерела вважають, що історія з пораненням Мелконяна  - це така схема, яка дозволяє так званим «блатним», «браткам» та «авторитетам»  уникати ув’язнення та виходити на свободу, у той час, коли звичайні зеки продовжують тисячами гинути на землі України.     

Нагадаємо, що російська пропаганда погрожує ударом по Франції.   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі