понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ватажок угруповання «ДНР» Пушилін розповів, хто буде представляти Донбас

Новини окупації , Політика

Ватажок угруповання «ДНР» Пушилін розповів, хто буде представляти Донбас

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник офісу президента України Андрій Єрмак вчора, 2 червня, вчергове сказав про те, що Київ планує створити новий орган в рамках мінського процесу. Ватажок «ДНР» відповів на заяву.

Відповідь оприлюднена на «офіційному» сайті псевдореспубліки.

За словами ставленика Кремля, вони самостійно будуть вирішувати, хто має право представляти інтереси Донбасу, а хто – ні.

Пушилін навів слова керівник офісу президента України Андрія Єрмака про те, що в переговорах з Києвом з боку Донбасу повинні брати участь тільки «визнані представники громадянського суспільства». При цьому український політик зазначив, що в Києві хочуть створити новий орган у межах мінського процесу, у роботі якого братимуть участь жителі непідконтрольних українській владі територій Донбасу.

Також Єрмак наголошував, що переговори в Мінську «практично не були переговорами», а рішення саміту «нормандської четвірки» на практиці не виконуються.

Ватажок підконтрольного Росії угруповання заявив, що вирішувати, кому так звана «ДНР» «дає повноваження представляти інтереси її жителів на переговорної майданчику в Мінську, вирішувати не Києву».

Він обурився тим, що жителі Донбасу – це українці, й звинуватив Єрмака у бажанні завести переговори у глухий кут.

«Нав’язування дискусії з приводу того, хто має право брати участь в переговорному процесі, – це свідома позиція України з метою завести його в глухий кут. Позиція неконструктивна, шкідлива. Ніхто не давав права зараховувати наших громадян до терористичної організації. Жоден орган або міжнародна інстанція такими жителів Республік не визнали і не могли визнати», – заявив він.

Пушилін заявив, що Єрмак відрікся від Мінських угод і «перекреслив п’ять років діалогу в Мінську з мирного врегулювання, альтернатива якому – війна».

Нагадаємо. Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак не полишає надії перекроїти ТКГ і додати представників Донбасу. За його словами, до переговорного процесу з врегулювання на сході мають бути залучені визнані представники громадянського суспільства Донбасу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі