середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вашингтон чекає від Зеленського обіцяних реформ, – Волкер

За кордоном , Новини , Політика

Вашингтон чекає від Зеленського обіцяних реформ, – Волкер

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дата візиту українського президента до США досі відкрита через те, що Вашингтон чекає на реалізацію обіцяних реформ і хоче обговорювати конкретні результати.

Про це натякнув спеціальний представник США у справах України Курт Волкер в інтерв’ю телеканалу «Прямий».

«І ми б хотіли, щоб під час візиту президента Зеленського до Білого Дому ми могли б говорити про те, чого досягла українська влада, і чого досягли ми у двосторонній співпраці».

Волкер зазначає, що до сих пір у Зеленського не було повноцінної можливості виконувати свої обіцянки щодо реформ, але тепер нова Верховна Рада сформована, розпочала свою роботу і найближчими днями стане ясно, який курс взяла нова українська влада.

«Це станеться найближчими тижнями, і тоді ми побачимо, який сформується уряд, хто стане прем’єр-міністром, хто очолить МЗС. І ми хочемо тісно співпрацювати з новою командою над втіленням всіх оголошених намірів та ініціатив», – сказав Волкер.

За словами спецпредставника, США підтримують і цінують всі попередньо задекларовані напрямки роботи нової команди над продовженням реформування країни, зокрема протидію корупції та деолігархізацію, зближення з ЄС і НАТО, виконання зобов’язань по поверненню миру в Україну.

Хоча дата візиту до Вашингтону ще не визначена і підготовча робота в цьому напрямку триває, Зеленський зможе зустрітися й мати бесіду з Трампом найближчим часом у Варшаві, куди обидва президенти запрошені на заходи присвячені 80-річниці початку Другої Світової війни, – пояснив Волкер.