вівторок, 18 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Вашингтон розкрив деталі своєї позиції напередодні переговорів з Росією щодо України

Наталя


За кордоном , Події , Політика

Вашингтон розкрив деталі своєї позиції напередодні переговорів з Росією щодо України

views215

10.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Напередодні переговорів з РФ адміністрація Байдена оприлюднила нове рішуче попередження Росії щодо покарань, яких вона може зазнати, якщо продовжить погрози вторгнення в Україну.

Про це повідомила міжнародна інформагенція Associated Press.

За інформацією, американські офіційні особи повідомили про можливість поступової зміни рішень щодо майбутньої стратегічної позиції Штатів у Європі. Разом з тим вони заявили, що на Росію буде накладено надпотужні економічні санкції, якщо вона вторгнеться в Україну. На додаток до прямих санкцій проти організацій РФ нові санкції можуть включати значні обмеження на продукцію, що експортується зі США до Росії, та потенційно іноземну продукцію, що підпадає під юрисдикцію США.

Посадовці наголосили, що будь-які домовленості будуть залежати від подальших дій Росії на кордоні з Україною, і що жодні рішення не прийматимуться без згоди України чи НАТО.

За їх словами, немає шансів, що США зменшать свою військову присутність або арсенал у Східній Європі, як того вимагає Москва.

Згідно з даними, у разі подальшої російської агресії проти України США у координації з союзниками та партнерами «негайно» запровадять «серйозні та непосильні» санкції щодо російської економіки, зокрема її фінансової системи та галузей, які вважаються критично важливими для РФ.

Окрім санкцій щодо енергетики та споживчих товарів, США та їхні союзники розглядають можливість впровадження заборони на експорт до країни-агресора передових електронних компонентів, програмного забезпечення та суміжних технологій, де використовується американське обладнання.

Також Росія ризикує бути додана до окремої групи країн з найсуворішими обмеженнями задля експортного контролю разом з Кубою, Іраном, Північною Кореєю та Сирією.