п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Вагнерівець», який замовив вбивство чотирьох людей, вже на волі та відпочиває у Туреччині

Олександр Слов'янець


За кордоном , Російська агресія

«Вагнерівець», який замовив вбивство чотирьох людей, вже на волі та відпочиває у Туреччині

views534

24.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Злочинець з Петербурга, який відбував у колонії суворого режиму 23-річний термін  за замовлення вбивства чотирьох людей, був завербований у ПВК «Вагнер»  та вже опинився на волі.  Він поїхав відпочивати до Туреччини.

Мова йде про 66-річного бізнесмена з Петербурга Олександра Тютіна. Він у 2005 році замовив вбивство родини підприємця Зейналова. Вбиті були й двоє дітей: дівчина 15 років та хлопчик 11 років.  Родина Зейналова спочатку була розстріляна, а потім поранених добивали сокирою.

У 2018 році Тюнін намагався замовити вбивство власної племінниці, але його затримали. Вирок був не за подіями 2018, а саме за вбивство родини у 2005 році. Суд ухвалив вирок у 2021 році. 

Поки Тюнін «відпочивав» у колонії бізнесом з нерухомістю займалася його дружина. Замовник вбивства провів у колонії приблизно рік.        

За даними місцевих ЗМІ Олександр  Тюнін пішов найманцем у ПВК «Вагнер» у червні. На той час йому вже було 65 років і це вік ніяк не підходив для вимог у ПВК «Вагнер». Але ти не менш, Тюнін нібито відпрацював свій контракт найманця і в грудні вже опинився на волі. 17 грудня він полетів до Туреччини, куди раніше відправилася його дружина.      

Раніше декілька російських незалежних дослідників діяльності Пригожина та ПВК «Вагнер» звертали увагу на те, що використовується схема, коли «блатні» та так звані «авторитетні сідельці» можуть опинитися на волі за допомогою компанії найманців. Історія з Тюніним дуже схожа саме на цей варіант уникнення покарання.  Замість 23 років ув’язнення за замовне вбивство злочинець отримав помилування, яке має підписувати Путін, і опинився на волі за нібито контракт з «Вагнером» та участь у війні з Україною.  

Нагадаємо, що Пригожин посягнув на головну «скрєпу» росіян.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі