понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Золотому залишилось лише 10 ветеранів без зброї, інші виїхали – Троян

Російська агресія , ООС

В Золотому залишилось лише 10 ветеранів без зброї, інші виїхали – Троян

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови Нацполіції Вадим Троян в ефірі програми «Нині вже» на hromadske заявив, що більша частина добровольців, які перебували в Золотому, поїхали звідти.

За його словами, сьогодні там перебуває лише 10 ветеранів, які займаються волонтерськими справами і не мають зброї – її вони вивезли з населеного пункту у супроводі поліції.

«Ці волонтери і є ветерани, зараз вони допомагають місцевим мешканцям, наприклад, замовляють волонтерську потребу для цих населених пунктів, роздають її. Зараз вони роблять волонтерську справу», — сказав Троян.

Також він наголосив, що позаштатних ситуацій у Золотому немає, а за порядком слідкує взвод Нацгвардії та поліція. І кожен з них «покроково» виконує свої завдання.

Нагадаємо. Розведення сил та засобів на Донбасі поблизу населеного пункту Золоте-4 Луганської області почалось 29 жовтня і триватиме впродовж 30 днів. За словами прес-служби ООС, це стало можливим через дотримання тижневого режиму тиші.

Добровольці, які виступили проти відводу української армії з української території попали під прицільний обстріл напередодні розведення.

26 жовтня до Золотого приїздив президент України Зеленський і вступив в словесну перепалку з ветеранами російсько-української війни. Наступного дня добробати «Азов» сказали, що передали свою легальну зброю «людям, яким довіряють» і що поліція тут ні до чого. І додали, що не збираються покидати Золоте, а навпаки, якщо виникне якась загроза, то миттєво зберуть кілька сотень людей, щоб стати на захист мирного населення та української землі.