п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Житомирі затримали добровольця, який захищав донецький аеропорт

Андрій Кущенко


Новини , Події

В Житомирі затримали добровольця, який захищав донецький аеропорт

views376

19.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Затриманого представника «Правого Сектору» Леоніда Чемоданова нібито готують екстрадувати до Російської Федерації.

Про це повідомляє адвокат Віталій Коломієць. 

«Зельоний» із літа 2014 на війні в складі ДУК ПС, отримав поранення в ДАП. У Житомирі не чули про пряму заборону екстрадиції ветеранів у РФ та її держави-сателіти», – зазначив він.

Наголошується, що крім летовища боєць також боронив на сході України населений пункт Піски.

Відомо, що 2009 року чоловіка заочно ув’язнено на російській території. Строк покарання для Чемоданова склав п’ять років. Бійця підозрюють у в’їзді до України за іншими документами.

В МВС України зауважують, що ніякої екстрадиції не буде, навіть через перебування ветерана у міжнародному розшуку. Саме затримання сталося за нібито зберігання ним озброєння, яке привезене з війни.

Крім того, паспорт громадянина Росії з перекресленим фото, посвідку на проживання і пістолет виявили за місцем проживання Чемоданова.

«Для встановлення анкетних даних у затриманого взяли зразки ДНК і відбитків пальців. Вони збіглися з відбитками з бази Інтерполу, які належать Олексію Петрову – громадянину Росії, засудженому в РФ у 2009 році за розбій, який перебуває в активному міжнародному розшуку з 3 березня 2021-го», – відзначили правоохоронці.

Варто нагадати, раніше ЗМІ повідомляли про те, що Леонід Чемоданов давно переїхав до України, а сам є уродженцем Російської Федерації зі Псковської області.