субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Законі про державну мову в Україні немає дискримінації – Денісова

Новини , Освіта , Політика , Право

В Законі про державну мову в Україні немає дискримінації – Денісова

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український омбудсмен Людмила Денісова під час зустрічі з делегацією Венеціанської комісії за участі секретаря комісії Томаса Маркерта запевнила присутніх, що у положеннях Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№2704-VIII) немає дискримінаційної складової.

На своїй сторінці у Фейсбук Денісова написала, що під час зустрічі обговорювали та аналізували всі спірні питання та дискусійні положення Закону. Вона також висловила переконання, що якихось дискримінаційних норм щодо російськомовних громадян України або будь-яких національних меншин в Законі немає. Головною метою Закону є лише врегулювання функціонування та розвитку української мови в Україні як державної.

Омбудсмен також сказала членам Венеціанської комісії про те, що досліджувати та оцінювати розгляд и прийняття зазначеного Закону може Конституційний суд України. І висловила сподівання на об’єктивний висновок комісії щодо Закону про державну мову в Україні.

«Сподіваюся, що за результатами активної дискусії членами Венеціанської комісії буде надано об’єктивний і всебічний висновок щодо мовного закону», – написала Денісова.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі