понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Військовий інститут у Житомирі отримав від волонтерів подарунок, що допоможе боротися з російською пропагандою

Медіа-група Патріот Донбасу


ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Суспільство

Військовий інститут у Житомирі отримав від волонтерів подарунок, що допоможе боротися з російською пропагандою

views557

22.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

22 липня 2021 року голова ГО «Група Патріот» і керівник фонду «Мир і Ко» відвідали Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова. Зустрічав гостей Начальник військового інституту, заслужений діяч науки і техніки України, доктор військових наук, професор, генерал-майор Левченко Олександр Віталійович, який провів екскурсію інститутом, показавши, як живуть і навчаються курсанти. 

Відвідали музей, їдальню, казарму та гуртожиток. Для розвитку та вдосконалення фізичного стану курсантів у інституті функціонує спортивний комплекс зі стадіоном, басейном та тренажерним залом.

Слід зазначити що Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова – це унікальний заклад вищої освіти, що готує високоінтелектуальних фахівців з експлуатації складних технічних систем, новітніх роботизованих комплексів озброєння, спеціалістів ІТ-технологій, які після випуску йдуть служити у структури воєнної розвідки, радіоелектронної та інформаційної боротьби, кібербезпеки та захисту інформації.

Унікальність ЖВІ полягає в тому, що це єдиний в Україні багатопрофільний, міжвидовий і міжвідомчий вищий військовий навчальний заклад, який займається підготовкою таких фахівців не лише для всіх видів Збройних Сил України: Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил, Десантно-штурмових військ і Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, але й для інших міністерств і відомств, зокрема для Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державного космічного агентства України та деяких інших.

А навчають у військовому інституті за такими спеціальностями 

  • Фахівці радіоелектронної розвідки
  • Фахівці з космічної розвідки
  • Фахівці з управління космічними апаратами
  • Фахівці із сейсмічного спостереження
  • Фахівці з інформаційної боротьби
  • Фахівці зі спеціального радіозв’язку
  • Фахівці із захисту інформації
  • Фахівці радіоелектронної боротьби

На цій зустрічі голова ГО «Група Патріот» Котенко Олег і керівник фонду «Мир і Ко» Гай Мирослав подарували інституту ретранслятори, які необхідні  для практичних занять з відпрацювання відсічі російській пропаганді на території України. На заході також був присутній генерал Збройних сил України Сергій Кривонос, який сказав напутні слова та побажав гарного навчання курсантам.