субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Військовий медик пробіг 700 метрів під обстрілом бойовиків, щоб врятувати пораненого бійця ЗСУ

Наталя


Вони вистояли , Українська армія

Військовий медик пробіг 700 метрів під обстрілом бойовиків, щоб врятувати пораненого бійця ЗСУ

views2200

10.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

52-річний бойовий медик роти, старшина Олег Гайдай (позивний «Американець») з Кіровоградської області, задля порятунку 27-річного пораненого бійця ЗСУ пробіг під щільним вогнем російських найманців по відкритому полю 700 метрів.

Про це повідомила АрміяInform.

Згідно з інформацією, чоловік вже неодноразово рятував своїх побратимів у складних та критичних ситуаціях. Одна з них мала місце на День Незалежності України, коли бойовики вночі відкрили вогонь по позиціях підрозділу ЗСУ з гранатометів і кулеметів. Проте це був лише відвертальний маневр для дій ворожого снайпера. Прикриваючись, хаотичним вогнем він почав полювати на українських військових. В результаті чого молодий 27-річний солдат отримав тяжке поранення в голову.

«О 22.00 по рації отримав наказ висунутись у бік спостережника для надання першої допомоги пораненому. Характер поранення вимагав негайних дій, тому доводилося все робити швидко. Тут дійсно кожна секунда була на вагу життя. До позиції було метрів 600-700, але щоб подолати їх ходами сполучень довелося б втратити багато часу. Тож вирішив бігти навпростець через поле. Бігти довелось майже у цілковитій темряві, та й обстріл не припинявся. Але я більше боявся не встигнути врятувати солдата. Коли дістався місця, пораненого вже занесли до бліндажа. Відразу почав надавати допомогу. Куля зрикошетила від лобної кістки та пішла в бік, при цьому пошкодивши око, щелепу й навіть плечовий суглоб. Зробив тампонаду рани, забинтував голову, вколов знеболювальне та разом із начальником медчастини доставили пораненого до медичного закладу. Там солдату зробили операцію й тепер він проходить лікування у госпіталі», описав події того дня Олег Гайдай.

Хоча сам Олег розповідає про цей випадок якось буденно, його побратими, згадуючи той день, з повагою говорили про мужність і рішучість зрілого бойового медика з позивним «Американець», який біг полем під щільним обстрілом ворога рятувати їхнього товариша.