вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В «Укрспецекспорті» спростували інформацію про закупівлю застарілих боєприпасів для ЗСУ

Економіка

В «Укрспецекспорті» спростували інформацію про закупівлю застарілих боєприпасів для ЗСУ

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Закуплені в кінці минулого року боєприпаси для протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» поставлені в належному технічному стані та пройшли контроль якості.

Про це повідомляється в офіційній заяві ДК «Укрспецекспорт».

«Державна компанія «Укрспецекспорт» підтримує позицію Міністерства оборони України і заявляє про неприпустимість інсинуацій і політиканства навколо державних оборонних закупівель, а поширення подібних матеріалів вважає підіграванням агресору в проявах гібридної війни з метою дискредитації української армії і спецекспортерів», ‒ заявили представники компанії.

Повідомляється, що в минулому році закуплені боєприпаси були відремонтовані і укомплектовані підривачами 2019-2020 років випуску. За умовами контракту виробник несе повну відповідальність щодо встановленого гарантійного терміну експлуатації виробів і терміну їх складського зберігання, який становить 10 років. Ціна, запитана постачальником снарядів, чеською компанією «Czech Defense Systems», виявилася найбільш вигідною, і боєприпаси обійшлися Міноборони на 35% дешевше, ніж у інших постачальників.

Контракт виконаний достроково в повному обсязі, йдеться в заяві. Компанія провела обов’язкову інспекцію перед відвантаженням і надала замовнику всі необхідні документи про стан та якість всіх компонентів і продукції, яка була поставлена в ЗСУ.

«З огляду на надзвичайну чутливість питань, пов’язаних із забезпеченням Збройних Сил України озброєнням, боєприпасами та військовою технікою, особливо в умовах збройної агресії Російської Федерації і гібридної інформаційної війни, спрямованої на дискредитацію нашої країни в очах міжнародних партнерів, ми звертаємося до всіх осіб, незалежно від їх статусу і посади, з проханням бути свідомими та відповідальними при публікації таких статей», ‒ зазначили представники.

Також у ДК «Укрспецекспорт» наголосили, що компанія завжди відкрита до співпраці як з правоохоронними органами, так і з представниками громадянського суспільства, та готова надавати інформацію про свою діяльність у спосіб, передбачений чинним законодавством України. Співробітники компанії роблять все від них залежне для забезпечення обороноздатності і авторитету нашої держави.

Коментарi (0)