понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В українських школах зміниться тривалість навчального року

Cіпратов Роман


Суспільство , Освіта

В українських школах зміниться тривалість навчального року

views7930

19.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

19 червня Верховна Рада України скасувала зміни, які були внесені до деяких освітніх законопроєктів після запровадження воєнного стану.

Як повідомляє РБК-Україна, вимогу щодо тривалості навчального року у 175 днів повернули. Інші зміни у створенні процесу на час дії воєнного стану залишилися.

Так, проєкт Закону №7325 Про внесення змін до деяких законів України у сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану від 28.04.2022 передбачає:

‒ скасування норми тривалості навчального року 175 навчальних днів (повернули 19 червня 2022 року);

‒ скасування вимог до кількості учнів у класі (не менше 5, не більше 24 для початкової освіти та не більше 30 для базової та профільної середньої освіти);

‒ під час війни трудовий договір з керівником загальної середньої освіти може бути продовжений без проведення конкурсу ‒ не більше ніж на шість місяців з дня припинення або скасування воєнного стану.

У виданні нагадали, що в Міністерстві освіти планують організувати освітній процес для школярів та студентів з 1 вересня офлайн. Тобто діти та підлітки мають сісти за парти з нового навчального року 2022/2023. Але йдеться лише про ті регіони, де цьому дозволятиме безпекова ситуація.