понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні збільшилась кількість російських найманців, які керуються спецслужбами РФ, ‒  Reuters

Російська агресія , Події , Політика

В Україні збільшилась кількість російських найманців, які керуються спецслужбами РФ, ‒ Reuters

views519

15.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Розвідка країн НАТО стверджує, що в Україні останніми тижнями збільшилась присутність російських найманців, які підпорядковуються спецслужбам Росії, з метою створення приводу для вторгнення.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на три високопоставлені джерела в оборонних відомствах західних країн.

За інформацією джерел, вторгненню Росії в Україну може передувати інформаційна війна та кібератаки на критично важливу інфраструктуру України, таку як електричні та газові мережі.

Росія також може використати найманців, щоб посіяти розбрат і паралізувати Україну шляхом цілеспрямованих вбивств і використання спеціалізованої зброї.

«Імовірно, що російські найманці під керівництвом російської держави будуть залучені до будь-яких військових дій в Україні, потенційно в тому числі як привід для вторгнення», – повідомило одне з західних джерел у службі безпеки, яке залишилося анонімним.

Західні джерела з безпеки повідомляють, що найманці з російських приватних військових компаній, які керуються ФСБ РФ, потайки прибувають в Україну

Одне з джерел стверджує, що до тимчасово окупованого Донецька нещодавно прибув колишній офіцер ГРУ РФ, який також брав участь у бойових діях у складі ПВК «Вагнер».

За словами джерел, ці «вагнерівці» очолюють процеси з транспортування зброї та військової підготовки бойовиків проросійських незаконних угруповань – так званих «ДНР» і «ЛНР».

Джерела також повідомили Reuters, що деякі оперативники угруповання найманців Вагнера були закріплені на українському кордоні після навчання на базі ГРУ поблизу міста Краснодар на півдні Росії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі