понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні запускають онлайн-курс психологічної допомоги для постраждалих від агресії рф

Наталя


Суспільство , Події , Психолог

В Україні запускають онлайн-курс психологічної допомоги для постраждалих від агресії рф

views150

07.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

В Україні 10 жовтня стартує онлайн-курс лекцій "Знати, як допомогти" для тих, хто пережив або постраждав від агресії росії під час війни.

Про це повідомляє "УП".

Протягом курсу можна буде ознайомитись базовими принципами психології для роботи з травмами та розвитку стійкості.

Організатори курсу зазначають, що вчасна психологічна підтримка здатна вивести з шоку, подолати тривогу і допомогти впоратися зі страхом.

Лекції проходитимуть у співпраці із провідними українськими психологами-практиками, які з початку війни стали волонтерами й військовими.

Вони створили 10 лекцій про базові принципи психологічної підтримки під час війни.

"Окрім відбудови України, українське суспільство має справитись ще з одним  викликом – травматичним впливом, який завдала російська агресія. 

Ми маємо бути уважніші до свого психологічного стану та вміти підтримати тих, кого так чи інакше травмувала війна", – зазначає експертка курсу, психологиня дитячої лікарні "Охматдит" Олена Анопрієнко.

Від початку повномасштабної війни Олена Анопрієнко працює з людьми у важкому психологічному стані після деокупації Київської області, вона отримала визнання під час нагородження Global Teacher Prize Ukraine 2022.

"Такі курси вкрай важливі, бо кількість розладів пов’язаних з травмою сильно збільшується.

Тепер мої консультації замість офісу проходять в окопах, а серед пацієнтів – військові", – розповідає експерт курсу, військовий, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Дмитро Снісарь.

Також серед лекторів програми: дитяча психіатриня Наталія Масяк, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Євген Пілецький, експертка з питань підтримки жертв домашнього насилля Альона Кривуляк, парамедик та експерт у сфері першої психологічної допомоги і поведінкового здоров'я при природних катастрофах Аві Тененбаум та інші.

Програму курсу можна проглянути за посиланням.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі