вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні відбудуться масові навчання для цивільного населення

Cіпратов Роман


Суспільство

В Україні відбудуться масові навчання для цивільного населення

views208

28.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство внутрішніх справ України проведе масові навчання для цивільного населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це заявив голова відомства Денис Монастирський, повідомляє Департамент комунікацій МВС.

За словами міністра, заходи відбудуться у різних регіонах України. У ході навчань буде перевірено роботу систем цивільної безпеки у населених пунктах.

«До навчань будуть залучені найкращі фахівці та інструктори ДСНС, НПУ, НГУ та ДПСУ. Акцент буде зроблено на питанні безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Усі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та інших країнах», – повідомив Монастирський.

У свою чергу, тимчасово виконуючий обов'язки голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук повідомив, що його відомство вже готується до навчань. Зокрема, було зібрано Державну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорювалися оповіщення, порядок використання захисних споруд, евакуація та інші питання, пов'язані з масовими навчаннями.

Як повідомлялося раніше, у грудні минулого року влада Києва розпочала заходи щодо забезпечення максимального захисту населення на тлі можливого повномасштабного вторгнення Росії.