понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
В Україні створено каталог організацій, які надають гуманітарну допомогу

Олександр Попов


Суспільство , Переселенці

В Україні створено каталог організацій, які надають гуманітарну допомогу

views184

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Каталог організацій, які надають гуманітарну допомогу в Україні, створив програміст Станіслав Вітковський.

Про це повідомляє НСН.

Інформація розміщується на сайті to4ka.fun. На момент публікації цієї новини тут зібрано дані 547 організацій, які надають різні види допомоги українцям.

Про себе і свій проєкт Станіслав Вітковський написав наступне:

Я програмист та спочатку війни поставив один з комерційних проектів на гуманітарні колії. Десь пару місяців я шукав, перевіряв та оприлюднював будь які новини про волонтерів, фонди та державні програми, що можуть допомагати нам, людям в скрутні часи через агресію північних виродків, а згодом нас стало більше.

На даний час в нас вже значна команда з адміністраторів та редакторів, більшість з яких є ВПО. Ми майже щодня проводимо титанічну роботу з актуалізації інформації на нашому сайті. Головна мета не змінюється – допомога людям інформацією.

Ми так і залишаємось комерційним проектом, але на даний час це не актуально, тому головні категорії для нас – це освіта, благодійні фонди, політичні партії, державні установи, громадські проекти та міжнародні гуманітарні організації, а також приватні компанії, що роблять дитячий простір більш доступнішим для дітей, що вже побачили багато горя.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі